Hizmetler

hizmetlerGoogle ile %100 uyumlu web tasarım ve kaliteli hizmet isteyenlere!

Web tasarımı ve Google; günümüz ticaret hayatının vazgeçilmez reklam ve iletişim aracı, bir şirketin kıyafeti, kurumsallığının göstergesi, şirketin pazarlama müdürü, en büyük çözüm ortağımız, değişmeyen gerçek adresimiz…

Ne yazarsak yazalım yeterli olmuyor.

Artık güzel bir web tasarımınız yoksa ve aynı zaman da google ile ilgilenmiyorsanız, günümüz zaman dilimini 20 yıl geriden takip ediyorsunuz demektir.

Bırakın kanuni zorunluluk olmasını; anlatıma başlarken yazılan sebeplerden biri sizin için önemli olmalı diye düşünüyoruz.

Prensip olarak yaptığımız tüm web tasarımlarını; projenin büyüklüğüne ya da küçüklüğüne bakılmaksızın profesyonel olarak ele alıp, müşterilerimizin minimum fiyatla maksimum verim alabileceği şekilde oluşturuyoruz.

Google tabanlı web tasarımına sahip olmak demek; 7/24 çalışan pazarlama departmanı demektir!

Oluşturulacak olan web projenizi alt yapısını %100 Google kriterlerine göre yapıyoruz. Tabi ki bunu yaparken tüm kriterleri olması gerektiği gibi profesyonelce uyguluyoruz.

Rekabetin son derece üst düzeyde olduğu ülkemizde birçok firma Google tabanlı web tasarımı adı altında müşterilerine yanlış bilgi verdiğini gözlemliyoruz.

Bırakın Google kriterlerinin yerine getirilmesi, yapılanların da baştan sona hatalı olduğunu net bir şekilde görüyoruz. Sadece bizmiyiz bu kriterleri doğru bir şekilde uygulayan sorusunu kendimize sorduk.

Cevabımız gayet netti “Tabiki Hayır”. İnanıyoruz ki çok az sayıda olan web tasarımı şirketleri bu konuya hassasiyetle yaklaşıyor.

Yaptığı işi ciddiye alıp doğru bilgilere haiz inanın 10 tane şirket bulamazsınız.

Google kriterlerine uygun, güzel bir web tasarımı, ve  kaliteli hizmet gibi özelliklerinde maliyet gerektirdiğini unutmamak lazım.

Günlük harcamalarımızı düşündüğümüz zaman şirketimizin kıyafeti için de fedakarlık yapılması gerekiyor.

Şirketinin geleceğine ve kendi vizyonuna önem veren şirket ve bireyler; bizlere İletişim bölümünden ulaşabilirler.