Portal Yazılım

Genellikle bir konu üzerinde yoğunlaşmış, alt yapısı tamamen web yazılımı olan, kullanıcı tarafından tüm içerik yönetimine sahip projelerin genelidir.

Son zamanlarda sıkça rasladığımız sektörel portallar, günlük haber portalları, kültürel içerikli portallar gibi portal projelerinizi çok kısa bir zaman diliminde oluşturabiliriz. Portal projelerinde en çok üzerinde durduğumuz özelliklerin başında şunlar gelmektedir; kurumsal ve özgün tasarım, hız ve google optimizasyonudur.

Talep edilen yazılım dillerinde, istenildiği kadar karmaşık olabilecek tüm Portal Yazılımlarını güvenle, hızlı bir şekilde yazılabilir. Yeni nesil olarak adlandırılan WEB 3.0 teknoloji ile oluşturacağımız portal yazılımlarının; proje bitiminden itibaren de olabilecek her türlü aksaklık, güncelleme ve geliştirilmesi ile de hizmet vererek müşterimizi memnun ediyoruz.

Profesyonel, hızlı, kolay güncelleştirilebilir, güvenilir, google uyumlu, kolay geliştirilebilir, problemsiz, istediğiniz yazılım dilinde, günümüz çağdaş tasarımlarına uygun ayrıca (W3C, CSS) ve (W3C XHTML 1.0) belgeli portal yazılımı için bize ulaşabilirsiniz.