Referanslar

Ferkosignature.com

Levent’e Ferko imzası… İstanbul’un en değerli bölgesi Levent eşsiz mimari ve sıradışı mühendislik ile buluşuyor. İş dünyasının modern gereksinimleri, akılcı çözümlerle Ferko Signature’de yeniden anlam kazanıyor.

Giyim.org

Sezon trendlerini kolayca takip edebileceğiniz, yepyeni alışveriş platformları bulabileceğiniz giyim.org’u keşfetmeye hazır olun!

Toptanayakkabin.com

Güvenilir ve hızlı toptan ayakkabı (e-toptan) web mağazası.

Haziris.com

Şirketlerin eleman/personel ve iş arayanlara ücretsiz hizmet sunan bir kariyer sitesidir.

Bidunyaindirim.com

Bidünyaindirim; “özel alışveriş hizmetleri”, seçkin marka ve hizmetleri, çok özel fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuyor. Bidünyaindirim’de giyim ve aksesuardan, ev dekorasyonuna; Tv ürünlerinden Elektronik ürünlerine kadar çok özel fırsatlar bulacaksınız.

Pabucbirakmam.com

En çok aranan ayakkabı Pabuç Bırakmam, kadın ayakkabı modasında en üst sıralarda yer alıp Türkiye ayakkabı pazarında hatırı sayılır bir yer edinmiştir. Modadaki otoritesi ve ürün kalitesinden dolayı bayanlar Pabuç Bırakmam markasını tercih etmektedir. Her sınıftan, çağdaş ve çeşitlilik bekleyen bir müşteri grubuna sahip bir markadır.

Coreman.com.tr

Coreman, Seçme & Yerleştirme alanında uzmanlaşmış, Start-Up İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıdır. 2014 yılında, İstanbul ofisiyle faaliyete başlamış olan Coreman, “Seçme & Yerleştirme Danışmanlığına” genç ve dinamik bir akışı açısı getirerek, sektördeki yerini almayı ve kısa süre içerisinde yurt dışına hizmet ihracatı yapan ilk Türk firma olmayı hedeflemektedir.

Indirimlove.com

Hergün sadece tek bir ürünü çok özel indirimle sunan bir kampanya sitesidir.